Next

Shitet nga: Next 30 Qer 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   39 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport me top
SHES
SHIHNE NE FOTO..
Qant,filla,adidas,qanta adidas,qante,sporti,qant fitnesi,qanta futbolli,nike,puma,reebok,
fila,sport,futboll,basket,basketboll,tenis,hendboll,box,kick box,kik box,karate,
te gjitha kategorit te tjera veshje mbathje dhe stolime,sporte me top.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim