QANT MERCEDES BENZ

Shitet nga: Next Sot 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport me top
SHES QANTEN PER BJESHKATAR,SPORT,APO HIKING ORIGJINAL MERCEDES BENZ
MADE IN GERMANY

QANTE MERCEDESI ME DISA XHEPA APO DOLLAPA NGJYA E ZEZE MATERIALI POLYESTER I FORTE REZISTENT NDAJ SHIUT DHE BORES KAPACITETI DERI NE 15.KG MASAT 50 X 35 CM DMTH QANT MA E MADHE SE QANTAT NORMALE TE SHKOLLES QANTA ESHT E PERDORNE POR E RUJTNE MIER NE GJENDJE TE RREGULLT
SHIHNE NE FOTO..
044911160


Qant,mercedes benz.filla,adidas,qanta adidas,qante,sporti,qant fitnesi,qanta futbolli,nike,puma,reebok,
fila,sport,futboll,basket,basketboll,tenis,hendboll,box,kick box,kik box,karate,
te gjitha kategorit te tjera veshje mbathje dhe stolime,sporte me top.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim