Tesha te Tae Kwon Do= 22 copa 15 euro

Shitet nga: Arton 12 Pri 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport me top
22 Copa
ka per femije dhe te rritur.


viber +37744185137
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim