APARATA TENSA,PER MASAZH PRODHIM GJERMAN

Shitet nga: meti 25 Shk 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes tensa, aparata per masazh per ata njerz qe vuajn prej unazave,boshtit kurrizor,paraliza te llojllojshme,spondiloz etj,stimulon,ngacmon,dhe i shtin nervat dhe muskujt ne funksion.kater elektrodat qe gjenden ne paketim mund te vendosen ne qdo pjes te trupit,dhe ben masazh profesionale sikurse te fizioterapeuti.jan te firmes IBP nje nder firmat ma te njohura gjermane.fizioterapi.
PER TI PAR ARTIKUJ TON ,NE RUBRIKEN QFAR KERKON SHTYP. 044262003. PASTAJ KERK
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim