Expreso AEG Aparat per kafe Expreso

Shitet nga: Turbi Gjuetie 11 Jan 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shitet Aparati i kafes per Expreso Makiato Kapuchino Qaj, Bambi esht i firmes AEG, esht i perdorun po ne gjendje te mir ,3 funksione Dozeri Avulli dhe uji i nxet , gjith ashtu edhe Mulliri per bluarjen e Kafes,
Dozeri esht i huazuar po thuajse i njejt dhe ne funksion te plot,


Qmimi esht 125 euro

044 240419
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim