HOVERBOARD Lamborghini 6.5- ofera 170 euro +qant

Shitet nga: Kushtrimi 19 Gsh 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
HOVERBOARD - LAMBORGHINI MODEL

Ngjyr te zez te kuqe te bardh te kalter

Me Bluetooth
Led drita
Qels turn on/off

Madhsia e rrotes 6.5 inch- qmimi nga 220 ne vetem 170 euro + qante gratis (transporti falas kudo ne Kosove)

Mos harro Garancion nje muaj!! Servisim profesional dhe pjese rezerve!!

TRANSPORTI GRATIS - PAGESA PASI TA PRANONI PRODUKTIN

POROSIT NE VIBER
00377 45 204 208
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim