HoverBoard - smart balance - Rrota - 150 euro

Shitet nga: Nexhat Dje 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shesim hoverboard, smart balance wheel, segway
shesim me shumic dhe pakic me qmime te volitshme
kemi 3 modele te ndryshme ka 6.5 inç dhe 8 inç te gjitha ngjyrat me bluetoth dhe pa bluetoth

EDI com Prishtine

Porosit transporti gratis ne gjith Kosove
Pagesen e beni pasi ta pranoni produktin

tel. 045617555
viber. +37745617555

fotografit origjinila te hoverboard
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim