PIKADO ELEKTRONIKE

Shitet nga: 31 Jan 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes pikado elektronike,pikadot jan te reja te ardhura nga gjermania,ne paket vjen pikado,adapteri,gjasht shigjeta,disa maja rezerv per shigjeta,dhe libri qe ti tregon lojrat se si luhen.pikadot e kan zerin,muziken,me kater leda,mund te luajn prej 1deri8 persona,pikadot jan me 26 lojra,prej lojes ma te leht per fillestar,deri ma te renda per profesionist,

PER TI PAR ARTIKUJ TON ,NE RUBRIKEN QFAR KERKON SHTYP. 044262003. PASTAJ KERKO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim