SERVIS dhe pjes rezerv per pikado dhe fabi

Shitet nga: Pikado 14 Jan 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Bejm servisin e pikado bilardo flipera boxa fabi ose rrakitaqki servisi ne ter kosoven me pjes origjinale kontakti 044213842 ose vib 0038649740102
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim