MOLER NGJYROSJE VIBER +37744878728

Shitet nga: D.G Moleri 23 Mar 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
OFROJM SHËRBIME PROFESIONALE PËR NGJYROSJEN E BANESAVE,SHTËPIJAVE,LOKALEVE,HOTELEVE ZYREVE ETJ.
KEMI NJË STAFR PROFESIONIST ME PROVOJ PUNE NUK KENI NEJVOJ TI LARGONI MOBILET APO TI MBULONI ATO SEPSE STAFI YNË LARGON MOBILES DHE BËN IZOLIMIN E MOBILEVE PËR MOS PIKJEN E TYRE PAS PËRFUNDIMIT TË PUNES QDO GJË KTHEHET NË VENDET E TYRE ASHTU QYSH ISHIN MOBILET PUNËT SHTES
KNAUF
FASADA
STIROPOLL
IZOLIME TË MBRENDHSME NGA STIROPOLLI APO ME STIRUDUR.
RREGULLIMIN E KORNIZAVE TE DRITARE DYRVE
GLET
RIPARIME TË GLETIT
DEKORIME ME KNAUF
PUNË ME DIZAJNE NGA NGJYRAT ETJ .
NA KONTAKTONI DHE DO BINDENI NË SHERBIME TONA PROFESIONALE NA VIZITONI DHE NE facebook : https://www.facebook.com/ArtiMoler/
JU MIRPRESIMI ARTI MOLER .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim