Fustan Nuserie

Shitet nga: alma 28 Jan 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shitet Fustani i Nuserise i perdorur vetem njehere ne naten e dasmes sime.
Eshte i punuar krejtesisht nga puna e dores dhe eshte teper i pershtatshem.
Eshte punuar ne Shkup dhe na ka kushtuar fix. 1300 euro.
Materiali i pershtatet pothuajse t'gjitha formave te trupit
Tani shitet per vetem 200 euro.
Ju mirepresim,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim