Jakne mont nike

Shitet nga: nazi Sot 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Jan 15 copa jakne te gjitha numrat jan. te trasha dhe te reja bejm edhe ndrrim me skuter ose iphon 5 045658264
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim