Kepuc nuserije

Shitet nga: kepuc nuserije &te perditshme 02 Dhj 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
kepucet jan solemne munt te perdoren me dimija apo me fustana jan shum te forta firm nga jasht.mund tha ruani kujtim vajzes aq kualitative jan.nr 38.qmimi 30e.si dhe nji pal te perditshme mjaft te bukura dhe firmato.nr38.qmimi 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim