Pallte per femra

Shitet nga: valbona 16 Sht 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   35 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shitet pallta ngjyre kafe e perzier , shume pak e perdorur
Nr I palltes eshte S ! Kualitative , ka shiritin per bel dhe dy xhepa ansor :) , te gjitha pullat jane funksionale !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim