Vello nga Amerika SESAHR

Shitet nga: Muhamed Fejziu 14 Shk 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shitet Vello shume e ruajtur dhe pak e perdorur e ardhur nga Amerika blere ne SESAHR Prizren

Perfshihet Vello, Duvaku, Dorezat

Çmimi: 330€

Kontakt:

045 62 58 78

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim