Puma adidas Bigroar

Shitet nga: rinor 13 Mar 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   35 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Jane plotesisht te reja.Jane nga holanda dhe e kane numrin 42.
Per me shume informata kontaktoni ne viberin tim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim