Jakne Benz

Shitet nga: 15 Jan 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj


Kapel shume e bukur per Veturat dhe Motorrat
Qmimi Fiks.25 Euro
Mob-044 911-160
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim