Jakne pallto extra AKCION te gjitha llojet

Shitet nga: Vali Dje 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shiten jaknet, pallto per meshkuj L / XL, po thuajse te reja dhe mundesi zgjedhjeje per te gjitha stinet!

Nr.2 Jakne per stinet pranvere-vjeshte, cmimi
20 euro.

Nr. 4 Pallto per stinen e dimrit shum e nxehte dhe pak e perdorur, cmimi nga 35 euro ne 20 euro .

Nr. 5 Jakne per stinet vjeshte-dimer, pak e perdorur, cmimi nga 45 euro ne 20 euro.

Dorzimi i porosise behet vetem ne Prishtine, mund te na shkruani edhe me sms ne viber ose te telefononi ne viber, perndryshe sms-at per mes z-mobile nuk i kthej.


Vali.pr045
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim