KAPEL AUDI PER SHOFERA TE GARAVE

Shitet nga: AKSESOR Sot 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
SHES KAPELEN (KAPUQIN) ORIGJINAL AUDI
TRAINING CENTER MUNCHEN ..

KAPEL SHUME E BUKUR DHE E RRALLE..PER SHOFERA TE GARAVE APO DIMER NGJYRA E ZEZE LOGON E BARDH MATERIAL SHUME I BUTE DHE KUALITET
KAPELA ESHT E BLER NE GJERMANI

Mob 044 911 160Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim