KAPEL ORIGJINALE ""AUDI""

Shitet nga: Puma Sot 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

29 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
SHES KAPELEN SPORTIVE PER MESHKUJ AUDI DTM" ORIGJINAL ADE IN GERMANY

KAPEL E RE PA PERDOR AUDI DTM ME LOGO NGJYRA E KUQE DHE E BARDH MATERIALI NYLON,POLYESTER,KAPEL SHUME E BUKUR E BLEME NE GJERMANI NE DYQANIN E AKSESORVE TE AUDIS

Mob 044911160

Text:
KAPEL,KAPELA,HONDA,SUZUKI,NISSAN,KIA
MITSUBISHI,TOYOTA,LAND ROVERJAGUAR,
KULETA,KULET,DIESEL,ESPRIT,PRADA,DG,FILA
VERSACE,BVLGARI,CHANEL,POLICE,HERMES,
LOUIS VUITON,RAY BAN,ORA,RADO,FOSSIL,IWC,
BREGUET,SWATCH,FESTINA,ROTARY,BREITLIN,BELL ROS,AP,ZENITH,CHOPARD,CASIO,CITIZEN
KËPUCA.KEPUCA,KPUCA,QIZME,PUMA,PATIKE,KOFER,BOX,KUFER,BREITLING,BENTLEY,
A.B,C,D,E,F,G,H,I,J,K,L,ORA DHE STOLI BIZHUTERI ARGJEND,SINXHIR,UNAZA,QAFORE
ORA FESTINA ESPRIT FOSSIL POLICE DIESEL CERTINA CITIZEN.SEIKO,GUESS.CK
SWATCH PIERRE CARDIN HUGO BOSS ARMANI TISSOT ROLEX.SEIKO,SEIKO 5,VARRSE,QELS
LONGINES CARTIER AP ETJ VESHJE VESHJE MBATHJE DHE STOLIME,TREGER,MAKINA
SPORT PUMA ADIDAS NIKE REBOK FILA MOBIL MOBILA TELEFON,VARRSE,MBAJTSE,MOTORR
NOKIA LG SAMSUNG HTC SIEMNS SAMSUNG GALAXY SONY ERICSON,MBAJTS,HONDA
IPHON IPHONE IPHONA SKAGEN VETURA AUDI VW GOLF POLO TOURAN,TREGERA
TOUAREG PASAT BMW OPEL FORD NISSAN TOYOTA KIA HYUNDAI,AUTOPJESE,MOTORRA
MERCEDES PEUGEOT PEZHO RENAULT RENO CITROEN TE GJITHA KATEGORIT,STIHL,
SENDE PER KOLEKSIONIM.MERCEDES BENZ,AMG,BRABUS,AKSESOR,FASHION,TREND
KULET,KULETA,QANTA,VESHJE MBATHJE DHE STOLIME,PUMA,PATIKE,MAICA,TRENERKA,
JAKNE,FARMERKA,QANTA,SYZA,ORA,TE GJITHA,PLANIKA,PLLANINKA,PLLANIKAT,PLLANIK
KATEGORIT,PUNE,SEKONDA.KOFER,KUFER,BOX,BOXI.KPUCA,KIMIK,KIMIKA,MERCEDES BENZ,
JAGUAR,ROLLS,KULETA,PORTOFOL ROYCE,BENTLEY,SHPIA,SHTËPI,SHTËPIJA,SHTEPI,BANES,BANESA,SENDE PËR KOLEKCIONIM,TË TJERA,BOSH,BOSCH,STIHL,HUSQVARNA,
PLASTIK,METAL,ALUMIN,DYER DRITARE,
GILINDERA,PLLAKA,BOSCH,AKSESOR,TË GJITHA KATEGORIT,SHËRBIME,ZYRE,PAISJE PËR ZYRE,INVERTARË,INVERTAR,BOEING
KUZHINA,TAVOLIN,TAVOLINA,KOMOD,KOMODA, TRYEZ ,TRYEZA,PUNË MAKINA DHE MJETE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim