KAPEL PER SHOFERA TE GARAVE AUDI

Shitet nga: R.R Dje 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   39 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
SHES KAPELEN PER SHOFERA,PILOTA TE GARAVE ORIGJINAL ,, AUDI TRAINING CENTER MUNCHEN

KAPEL PER DIMER DHE GARA TE VETURAVE MODELI (PILOT-CAP) E RE PA PERDORE BLER NE GJERMANI 100% ORIGJINAL AUDI-ME LOGO
NGJYRA E ZEZE LOGON E BARDH ,MATERIALI PAMBUK I FORT

KAPEL SHUME E BUKUR DHE E RRALLE..

MOB: 044 911 160
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim