Kopaqka Nike MAGISTA Opus

Shitet nga: Agon 15 Pri 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR   50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Kopaqka Nike MAGISTA Opus. Jane te ardhura nga Gjermania dhe jane pak te perdorura. Ato jane ne gjendje shum te rregullt. Numri i tyre origjinal eshte 42 por kur te futen ne kemb jane me te vogla dhe jane perafersisht numer 41. Mund te me kontaktoni permes telefonit, Viberit ose permes Skype.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim