Kostum per meshkuj(Tesha kat )BOSS dhe Kepuce

Shitet nga: Kepuce lekure 05 Sht 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes set kostume ose ( kat tesha seter pantolla) Boss (ngjyr gjelbet mentol )se bashku me krevaten te blera per mbremje mature me qmim shume te larte si dhe kepuc lekure per meshkuj nr 42 te rujatura pa demtuara ngjyre e zeze! Per me teper na kontaktoni viber! Prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim