Pantollat e firmes H&M nr 56

Shitet nga: pantolla 08 Sht 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes pantollat e firmes H&M, nr.56, te ardhur nga Gjermania.
Materiali eshte kombinim i pambukut, pelhures.
Ngjyra- teget e mbyllet.
Te pershtatshem per perditshmeri dhe raste solemne.

Nr kontaktues: 049 398 309; 049 238 693
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim