Patika futbolli

Shitet nga: Arsim 10 Nën 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Janë adidas f50 (kopaqka) janë shumë të përshtatshme pë të luajtur futboll. Janë numer 38 dhe janë bler në Gjermani.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim