Patika per futboll dhe basket TODOS

Shitet nga: ilir Dje 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
patike origjinale per tjera modele dhe informacione hyni faqe:
https://www.facebook.com/TodosPrishtina/?fref=photo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim