Patika

Shitet nga: ardi 31 Tet 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   35 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
adidas yeezy 2 ngjyra e bardha dhe e zeza
numra 40-41
fotot jan reale te bera nga une
mundeni me kontaktu ne viber
+377 45 294 229
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim