Tesha kat BOSS dhe kepuce lekure per meshkuj

Shitet nga: Kepuce lekure Dje 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes set rroba ose ( kat teshave seter pantolla) Boss (ngjyr gjelbet mentol )se bashku me krevaten te blera per mbremje mature me qmim shume te larte si dhe kepuc lekure per meshkuj nr 42 te rujatura pa demtuara ngjyre e zeze! Per me teper na kontaktoni viber! Prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim