Trenerka

Shitet nga: trenerka 27 Pri 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   45 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
trenerka origjinale te firmes se njohur LIG nga italia
posedojm te gjithq numrat dhe ngjyrat - S M L XL XXL , trenerkat jan te reja ne qese, dhe te poshtmet jan me prerje te ngusht te kembet(slim fit)
mundeni me na kontaktu edhe ne viber, gjithashtu bejm transportin gratis ne gjithe kosoven.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim