KAPEL E RE ORIGJINAL ***AUDI ***

Shitet nga: Benz Dje 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

29 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Unisex
SHES KAPELEN E RE PER MESHKUJ APO FEMRA "AUDI"

KAPEL ME AUDI DTM ME LOGO ORIGJINAL
E BLER NE GJERMANI NGJYRA E KUQE
MASAT STANDARTE SHIHNE NE FOTO
KAPEL SHUME E BUKUR PER MERAKLIT E VETURAVE AUDI

Mob.044911160TEXT:
KAPEL,KAPELA,AKSESORE,AKSESORI,BMW AUDI,A1,A2,A3,A4,A5,A6,A7,A8,Q3,Q5,Q7,S LINE
MERCEDES BENZ,200,220,250,270,300,350,400,
500,AMG,CLS,CLA,C CLASE,AVANTGARDE,A,B,
BMW,A,S,D,F,G,H,J,K,,L,P,O,I,U,,Y,T,R,E,W,Q,Z,X,C,FIAT,ALFA ROMEO,LANCIA,V,B,N,M,ORA,ORA ,AUDI,A3,A4,A5,Kerri STOLI,BIZHUTERI,ARGJEND,
SINGJIR,SINXHIR,UNAZA,RRETH,QAFORE,FOSSIL,DIESEL,POLICE,ESPRIT,AP,ROLEX,TISSOT,
TELEFON,TELEFONA,MOBIL,MOBILA,IPHON,IPHONE,HTC,LG,SAMSUNG,SAMSUNG GALAXY,
ERICSON,FOTOAPARAT,NIKON,CANON,OLYMPUS,TV,SAMSUNG,PANASONIC,PHILIPS,GRUNDIG
VETURA,AUDI,BMW,FORD,OPEL,SEAT,SKODA,MERCEDES,VW,GOLF,POLO,PASSAT,TOURAN,
TOUAREG,MAZDA,NISSAN,TOYOTA,RENAULT,CITROEN,PEUGEOT,MAKINA DHE MJETE TE GJITHA KATEGORIT,VESHJE MBATHJE DHE STOLIME,QELS,QELESA,ALARM,BOSCH,MAKITA
VARRSE,LOGO,TE TJERA,SPORT DHE REKREACION,ETJ,QELES,QELESA,ORE DHE STOLI,BMW X3,X5,X6,ML,AMG,
BRABUS,SHPIA,SHTËPI,SHTËPIJA,SHTEPI,BANES,BANESA,SENDE PËR KOLEKCIONIM,TË TJERA,BOSH,SONY,SAMSUNG,LEXUJS,LUMINOX
BOSCH,AKSESOR,TË GJITHA KATEGORIT SHËRBIME,ZYRE,PAISJE PËR ZYRE,INVERTARË,INVERTAR
KUZHINA TAVOLIN,TAVOLINA,KOMOD KOMODA TRYEZ TRYEZA PUNË MAKINA DHE MJETE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim