Rroba te ndryshme per meshkuj dhe femra

Shitet nga: adnan 30 Maj 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Unisex
- Sako per meshkuj PKZ nga Zvicra - e re numer 50 apo M/L- 10 Euro
- Fustan per femra nr M KEPMER - 5 Euro
- Pallto elegante per femra nr.40 - 20 Euro
- Fustan farmerke per femra nr. 40 - 3 Euro
Te gjitha komplet 30 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim