patika

Shitet nga: ardian 30 Tet 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   45 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Unisex
air max usa per femra dhe meshkuj
numra 36-37-38-39-40-41-42-43-44-45
mundeni me kontaktu edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim