Akull nga ICEMAKER 044233733

Shitet nga: Icemaker Prishtine 07 Shk 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë

Icemaker furnizon me akull lokalet hoteliere si caffet,
restaurantet,hotelet si dhe ahengje te ndryshme.
Korrekt ndaj klientit.

Me ne nuk deshtoni
044233733
Prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim