Autobus

Shitet nga: Bekim 29 Jan 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 900 EUR

Komuna: Prishtinë
shes Autobusin Setra 300 nc
gjendje te mir teknike dhe optike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim