Bëjmë shitjen dhe montimin e solarëve për nxemje

Shitet nga: Haki Sot 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Bëjmë shitjen dhe montimin e solarëve për bojler, dhe për nxemje qendrore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim