BATERI PER SESTEME SOLAR dhe UPS Oerlikon 12CP10

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Albasolar GmbH 17 Pri 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Prishtinë
Bateri per energji akumuluese (Invertor, UPS, energji Solare, apo tjera...)
Kapaciteti: 92 Ah
Tensioni: 12V
Gjatesia:558 mm
Gjeresia: 125 mm
Lartësia: 230 mm
Pesha: 40,0 kg

Sasia ne Depo: 500 cope.

Çmimi ne Zvicerr CHF 95,00
Çmimi ne Kosove EURO 115,00

Posedojmë të gjitha Sistemet duke filluar prej atyre Ishull deri ke Megawat gati pa kufinjë.
Paisje nga te gjitha Teknologjitë: Zvicerane, Gjermane, Europjane dhe Aziatike.
Vizitoni faqen www.albasolar.ch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim