DYER DRITARE SERVISIM

Shitet nga: Alberti 18 Nën 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Bejm servisimin dhe riparimin e te gjitha dyerve dhe dritarev nga plastika 044 417 530
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim