Displeje matëse të temperaturës/lagështisë/orës

Shitet nga: "SmartTronik" N.SH 01 Pri 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
LCD Displeje për matjen e temperatures, lagështisë dhe orës reale.Modele të ndryshme.
Na vizitoni në dyqanin tonë në lakrishte H4, lok nr 29.mbrapa Procredit Bankes, ose në www.smarttronik.com.
SmartTronik -shitje,rregullim,programim,konfigurim të komponenteve dhe sistemeve automatike.
Të gjitha produktet mund ti porositni edhe online nga web faqja www.smarttronik.com.


Vizito www.smarttronik.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim