Dru

Shitet nga: atdhe 24 Nën 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes dru QARR DHE BUNG gjindemi afer prishtines qmimi sipas marveshjes metra eshte meter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim