Gjenerator (Agregat) 17 KW Dizell

Shitet nga: Afrim Dje 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Gjenerator (agregat) 17 KW ne gjendje te mir dizell
Dhezje me qelës
Dhe mundesi bartje me vetur
Ndrrim me vetur.
Per me shum kontaktoni :
VIBER :+37744207177
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim