Hoverboard - RROTA - SMART BALANCE WHEELS

Shitet nga: RROTA Dje 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR   250 EUR

Komuna: Prishtinë
SMART BALANCE WHEELS - HOVERBOARD SEGWAY - RROTA KOSOVA

6.5 inch
PA BLUTOOTH 160euro

6.5 inch me bluetooth per muzika, led drita mbi rrota dhe qels me ndez dhe me fik nga distanca - 180 euro

8 inch
Lamborgini 220 euro (me bluetooth drita led qels)

10 inch (bluetooth drita led qels)
Big- 220 euro

KUJDES: Produktet kane garancion 3 muaj !!kualiteti shum i mire QMIMI EDHE ME I MIRE

TRANSPORTI GRATIS - PAGESA PASI TA PRANONI PRODUKTIN - POROSIA JU VIE BRENDA DITES

ose viber +377 45 204 208

Ose kerko faqen ne Facebook:
Hoverboard grand store
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim