Instalim falas i programit per kafiteri, restorant

Shitet nga: Programe 29 Dhj 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Bejme instalime falas te programit per menaxhim te bareve/lokaleve me tavolina (restorant, kafiteri, embeltore, piceri, pasticeri, fast-food, disko-klub, etj)

Per instalim te programit (softuerit) dhe trajnim per perdorim te tij, duhet te sjellni kompjuterit tuaj ne zyrat tona ne Prishtine nga e Hena deri te Premten ne mes te ores 9:00 dhe 17:00. Kompjuteri rekomandohet te kete 2GB RAM dhe te jete funksional. Programi jepet falas per 3 muaj.
Tags: software, softuer, soft, softver, program, app, application, aplikacion, kompjuter, computer, pc, shtepiz, HP, Dell, IBM, POS, Point, Of, Sale, shitje, blerje, artikuj, kamarier, kamariere, tablet, monitor, restoran, restorant, kafiteri, kafene, kafiq, kafe, lokal, tavolin, tavolina, menagjim, menaxhim, menaxher, menagjer, klub, gastronomi, printer, fiskal, ark, arke, thjesht, shpejt, leht, porosi, pages, pagesa, kategori, furnitor, depo, fatura, faturim, kupon, klient, server, central, kod, kartel, recet, raport, raporte, barazim, eksport, zbritje, touch, screen, ekran, prekje, maus, tastatur, gisht, AIO, mobil, Android, wireles, seksion, desktop, ambient, pajisje, kuzhin, kuzhine, banak, bar, meny, digjital, All in One, kontroll, mbikqyr, efikas, sherbim, profesional, serioz, imazh, periudh, kohor, avancuara, thjeshta, grafik, reale, ATK, fiskalizim, etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim