Instalim falas i programit per market, barnatore..

Shitet nga: Programe 29 Dhj 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Bejme instalime falas te programit per menaxhim te shitjes ne Shitore (market), Butik, Barnatore, Librari, Punëtori, Ordinance, Argjendari, Mobilieri, Sallon, Kozmetike, Mishtore, Agjension, etj.

Per instalim te programit (softuerit) dhe trajnim per perdorim te tij, duhet te sjellni kompjuterit tuaj ne zyrat tona ne Prishtine nga e Hena deri te Premten ne mes te ores 9:00 dhe 17:00. Kompjuteri rekomandohet te kete 2GB RAM dhe te jete funksional. Programi jepet falas per 3 muaj.
Tags: software, softuer, soft, softver, program, app, application, aplikacion, kompjuter, computer, pc, shtepiz, HP, Dell, IBM, POS, Point, Of, Sale, shitje, blerje, artikuj, kamarier, kamariere, tablet, monitor, restoran, restorant, kafiteri, kafene, kafiq, kafe, lokal, tavolin, tavolina, menagjim, menaxhim, menaxher, menagjer, klub, gastronomi, printer, fiskal, ark, arke, thjesht, shpejt, leht, porosi, pages, pagesa, kategori, furnitor, depo, fatura, faturim, kupon, klient, server, central, kod, kartel, recet, raport, raporte, barazim, eksport, zbritje, touch, screen, ekran, prekje, maus, tastatur, gisht, AIO, mobil, Android, wireles, seksion, desktop, ambient, pajisje, kuzhin, kuzhine, banak, bar, meny, digjital, All in One, kontroll, mbikqyr, efikas, sherbim, profesional, serioz, imazh, periudh, kohor, avancuara, thjeshta, grafik, reale, ATK, fiskalizim, etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim