Karrika--Tenda--Tavolina--044 673 609--049 187 705

Shitet nga: fatmir Sot 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
--japim Tenda , Karrika dhe Tavolina me qera per dasma , ahengje dhe raste te ndryshme familjare , jan me dimensione , 10x5m , 10x4m , 8x5m , 12x6m ,10x6m
transporti dhe montimi jan gratiss , per info dhe rez.
lajm ne tel : 044 673 609....049 187 705
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim