Karrika--Tenda--Tavolina 044 673 609...049 187 705

Shitet nga: Fatmiri Sot 08:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
--- Japim me qera Tenda,, Karrika ,, Tavolina per
dasma , ahengje , ndeja dhe raste te ndryshme familjare , tendat jan me madhesi 10x5m , 10x4m ,
8x5m , 8x4m , 12x6m , 10x6m , gjithashtu kan edhe
ndriqimin , transporti dhe montimi jan gratiss per info dhe rezervime tel : 044 673 609 dhe 049 187 705
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim