Karrika- tenda- tavolina-044 673 609...049 187 705

Shitet nga: adil Dje 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
---Japim Tenda , Karrika dhe tavolina me qera per dasma , ahengje , ndeja dhe raste te ndryshme familjare , jan me madhesi 10 x 5m , 10 x 4m , 8 x 5m ,
12 x 6m , 10 x 6m , transporti dhe montimi jan falass ,
per info. dhe rez. tel: 044 673 609...049 187 705
VIBER :+37744673609
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim