Kushineta

Shitet nga: "SmartTronik" N.SH 02 Tet 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kushineta me përbërje zinku kalibër 8mm dhe me mbështetse, poashtu kemi edhe modele tjera -kushineta të vogla miniature.
Linku http://smarttronik.com/index.php?id_category=97&controller=category&id_lang=2
Gjindemi në Lakrishte ,mbrapa Prokredit bankes .lok nr 29.
Servis për elektonikë dhe automatikë industriale .Shitje rregullim,programim, konfigurim të komponenteve dhe sisemeve automatike www.smarttronik.com.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim