Led Reklama elektronike

Shitet nga: bujar 24 Tet 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR   180 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Reklamen elektronike Led ngjyre e kuqe me dimensione 1.28 x 0.32 cm
REklama mundet me u vendos ne ambient te hapur dhe te mbyllur.Ky lloj i reklames ju mundeson qe biznesi juaj te jete ne qender te vemendjes .
Facebook : Inled Reklama
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim