MOLER PROFESIONALIST 0.50m²

Shitet nga: tahir Sot 07:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
MOLER profesionalist , bejm ngjyrosje te banesav , lokaleve , mureve dhomave, zyre etj, si dhe rinovime , dekorime ,dhe pun me dizajne , sipas porosis,
punojm te gjitha punet e moleraj
kemi ngjyra te kualitetit te preferuarat per dhoma etj,.
ofrojm kataloge ngjyrash,
gjindem ne prishtine
info 044 29 69 33
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim