Masazher relaksues me sistem te integruar vibrim

Shitet nga: dren 27 Shk 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Masazher i kualitetit te larte me sistem vibrues i cili eshte i perkryer per masazhe te shtepines, te kembeve poashtu dhe te barkut. Eshte tejet relaksues, liron muskujt kurse perdorimi shume te thjeshte. Mund te perdoret duke e konektuar kabllon USB ose me bateri . Pres vetem bleres serioz. Faleminderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim